Promieniujące bóle po usunięciu zębów

Witam. 15 grudnia usunalem gorna prawa 5tke, wystapila przetoka i dentysta zaszyl mi rane. Bralem antybiotyk i inne leki przez 2 tygodnie, nastepnie 29 grudnia udalem sie na sciagniecie szwow. Wszystko bylo wporzadku do 14 stycznia, kiedy rano obudzilem sie z promieniujacym bolem zebow po prawej stronie, a do wieczora doszedl bol prawego policzka , skroni i miejsca blisko pod okiem. Zaczalem tez czuc, czasami, bardzo nieprzyjemny zapach podczas oddychania.Prosze o pomoc :( co to moze byc ?

Witam,
nawrót bólu miesiąc po ekstrakcji i po prawidłowym gojeniu najprawdopodobniej ma jakąś inną przyczynę. Konieczna jest prawidłowa diagnostyka - zdjęcie RTG lub OPG powinno wyjaśnić źródło problemu.
Pozdawiam