Promieniujący ból brzucha do łopatki
Witam ,mam uporczywy ból pod lewym zebrem promieniuje do łopatki lewej ,oraz lewej nogi,głowy i pleców.USG jamu brzusznej ok. nie ma znaczenia ani co zjem ani jaka jest pora dnia.boli mnie tez miednica.bardzo proszę o odpowiedz .Dziekuje
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Częste kłucia pod lewym żebrem,ból lewej łopatki, promieniujący do lewej ręki,mrowienie lewego kciuka są spowodowane zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa i stawu barkowego. Takie objawy wymagają konsultacji neurologicznej i być może leczenia rehabilitacyjnego. O tym zadecyduje neurolog. Ewentualne objawy związane z przewodem pokarmowym należy najlepiej skonsultować z gastroenterologiem. Mogą one świadczyć o patologii w zakresie przełyku, żołądka i/lub dwunastnicy. Być może konieczne będzie wykonanie gastroskopii.