Prośba o analizę rezonansu magnetycznego mózgu

Badanie MR mózgu wykonano na aparacie 3,0T, w sekwencjach TSE T2, STIR, MPRAGE T1, ADC, DWI, SWI przeglądowe oraz MPRAGE T1 i FL2D T1 po dożylnym podaniu środka kontrastowego, w płaszczyznach strzałkowych, czołowych i poprzecznych, w warstwach o grubości 1,5mm, 2,0mm, 3,0mm, 4,0mm, 5,0mm. Na sklepistości prawego płata czołowego, w sąsiedztwie sierpa mózgu, widoczna strefa płynowa o przybliżonych wymiarach ok. 12mm x 9mm x 7mm, odpowiadająca torbieli pajęczynówki. Nieco poszerzone przestrzenie o

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Nie został podany przez Pana pełen opis badania. Wynik należy skonsultować z prowadzącym neurologiem, który odniesie go do Pana stanu zdrowia oraz objawów i zdecyduje o dalszym postępowaniu.