Prośba o analizę rozpoznania histopatologicznego u osoby z diagnozą raka pęcherzykowego tarczycy

Witam. Ostatnio zdiagnozowano u mnie raka pęcherzykowego tarczycy. Czy mógłbym prosić o analizę rozpoznania histpat? Jakie są szanse, że rak pęcherzykowy tarczycy minimally invasive da przerzuty? Opis: Makroskopowo: Płat lewy o wym:5,5x3x3,6cm. Na przekroju obecny beżowy, lity guzek o wym: 2,8x2,8x2,2cm otorebkowany. Torebka kompletna. Mikroskopowo: Rak pęcherzykowy tarczycy o wym.:2,8x2,8x2,5-minimally invasive (zator w naczyniu torebki). CD34( ) w endoteliach. pT2. Z góry dziękuję.

Trzeba poddać się procedurom onkologicznym .
|W przypadku raka pęcherzykowego - nawet minimalnie inwazyjnego zawsze istnieje szansa przerzutu.
Szansa na uniknięcie tego dokładne przestrzeganie zaleceń prowadzących onkologów.
pozdrawiam Jan Faryna .