Prośba o analizę USG ciąży w 21 tygodniu

witam prosze o interpretacje us ciazy w 21 tyg i 5 dni. lekarz powiedzial ze duze dziecko. BPD 58,4, HC 205,1 , CM 5,8 , THD 24,6, KOMORA BOCZNA 6.0MM AC 171,6, FL 38,2, KOSC RAMIENNA 35,9, HC/AC 1,2 , BPD/FL 1,53 MASA PLODU PRZYPUSZCZALNA 491G GRUBOSC FALDU KARKU 3,6MM PROSZE O INTERPRETACJE BO JAK POROWNYWALAM Z 1 CIAZA TO WYMIARY TE SA DUZO WIEKSZE OD TAMTEJ A TEZ MA BYC CORKA

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Każde dziecko nie zależnie od płci może rozwijać się w różnym tempie i uzyskana masa u dziecka przy porodzie może być inna w kolejnych ciążach. Wynik należy skonsultować z lekarzem prowadzącym ciążę, który odniesie go do poprzednich wyników.