Prośba o analizę USG ginekologicznego 31-letniej kobiety

proszę o pomoc w interpretacji wyniku badanie USG ginekologiczne. badanie wykonane w III trymestrze cyklu, opis badania USG lekarz napisała na na odwrocie zdjęć oraz posiadał niezbyt czytelny charakter pisma... z pierwszego zdania mogę wnioskować że chodzi o obustronnie torbielki albo obustronne drobinki krwotoczne 2,3 i 3,0 cm, endometrium hyperechogeniczne 11,5 mm, hyperchogeniczna tkanka pęcherza moczowego, co to oznacza?????

Małgorzata Panek

Hyperechogeniczna tkanka pęcherza może wynikać z tego, że był opróżniony. Torbielki krwotoczne są to niepęknięte pęcherzyki Graafa . Jest to zaburzenie owulacji związane z zaburzeniami hormonalnymi. Endometrium ma prawidłową w tej fazie cyklu grubość.
Proszę pokazać wyniki badania swojemu ginekologowi.
Pozdrawiam