Prośba o analizę wymazu z pochwy 34-letniej kobiety

Witam, proszę o interpretację wyników wymazu z pochwy: 1. Escherichia coli ( ) 2. Candida albicans ( ) 3. Lactobacillus species ( ) ATYBIOGRAM: ( POD NR 1 ) Ampicillin R>=32 Amoxicillin/Clavulanic Acid R=16 Cefalexin S=8 Cefuroxime S=4 Gentamicin S Ciprofloxacin S<=0,25 Trimethoprim/Sulfamethoxazole S<=20 ( Antybiogram pod nr 2) Amphotericin B; S Fluconazole S Flucytosine S Itraconazole S

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji należy zgłosić się do swojego lekarza aby wdrożyć odpowiednie leczenie.