Prośba o analizę wyników badań : RF, CRP, morfologii 53-latka

Proszę o weryfikację wyników badań: RF w surowicy 18,0 CRP w surowicy 0,1 WBC 9,7 OB 15 Zdj. łokcia prawego i dłoni prawej: Zwężenie szpar stawowych i zmiany zwyrodnieniowe w stawach międzypaliczkowych. Drobne geody w paliczkach oraz w głowie i kości śródręcza i w kościach nadgarstka. Odczyn proliferacyjny w końcu dalszym kości łokciowej.

Małgorzata Panek

Wyniki badań laboratoryjnych są prawidłowe. RF (czynnik reumatoidalny) jeśli był badany całkowity (TRF) to wynik prawidłowy, poniżej 40. W innych klasach obowiązują inne zakresy norm.
Zmiany opisywane na zdjęciach rentgenowskich mogą wskazywać na chorobę zwyrodnieniową stawów.
Proszę udać się z wynikami badań do swojego lekarza POZ.
Pozdrawiam