Prośba o analizę wyników toksoplazmozy, różyczki i CMV

Witam, proszę o interpretacje moich wyników: Toksoplazmoza -p/c w kl IgG<0,130 IU/ml igM 0,147 S/CO Wirus Rózyczki - p/c w kl. IgG- 102,70 IU/ml Cytomegalovirus - p/c w kl. IgG 429,700 U/ml. IgM -0,371 S/CO. Proszę o interpretacje. Dziękuję

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Powyższe wyniki wskazują na przebyte w przeszłości zakażenie CMV i różyczkę (bądź szczepienie). Nie ma pani przeciwciał przeciw toksoplazmie, więc należy się chronić przed zakażeniem w trakcie ciąży.