Prośba o analizę wyniku badania endoskopowego u 40-letniej osoby

czy ktoś mógłby mi przetłumaczyć na język polski wynik badania endoskopowego? Poza objawami rozworu przełykowego przepony nie stwierdzono zmian we wpuście, części podwpustowej, dnie i podatnym na insuflację powietrza trzonie żołądka; w części przedodźwiernikowej na podłożu przekrwionej błony śluzowej pojedyncze wybroczyny i afty. opuszka dwunastnicy zniekształcona , przekrwiona, rozpulchniona, z płytką niszą wrzodową ; i część dalsza bez zmian. test ureazowy dodatni. pozdrawiam robert 40 lat

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z przewlekłym zapaleniem błony śluzowej żołądka na tle infekcji H. Pyroli . Wskazane jest podjęcie odpowiedniego leczenia.