Prośba o analizę wyniku MR mózgu 34-letniej osoby
Bardzo proszę o zinterpretowanie wyniku badania MR mózgu. Wynik badania: pojedyńcze małe niespecyficzne ognisko o podwyzszonej intensywności sygnału w obrazach T2 zależnych i w sekwencji FLAIR zlokalizowane w istocie białej w płacie ciemieniowym prawej półkuli mózgu.

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowny Panie,
Wskazana jest konsultacja u neurologa, który odniesie wynik do Pana stanu zdrowia i objawów.