Prośba o interpretację badania ginekologicznego przy 9-tygodniowym plamieniu

badania ginekologiczne; trzon macicy AP 28.3 mm endometrium 9.2 mm za macica cysta hypoechogenna 55 mm, przydatki jako odzielone struktury niewidoczne . plynu w sasiedztwie narzadu rodnego nie stwierdzono ,Prosze o interpretacje tych wynikow . Dodam ze od 9 tyg nastepuje plamienie , dziwna, czarna wydzielina z pochwy .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Powodem krwawienia z pewnością jest wykazana cysta/torbiel znajdująca się w błonie śluzowej macicy. Wskazana konsultacja z ginekologiem.