Prośba o interpretację RTG klatki piersiowej 35-letniej osoby

Proszę o interpretację wyniku badania RTG klatki piersiowej: jamy opłucnowe bez cech płynu. Niewielkie zgrubienie opłucnowe w prawym szczycie. Tuż powyżej obojczyka prawego widoczne jest niewielkie 3-4 mm zacienienie - cień z miąższu płucnego?/zmian włóknistych?/cień z tkanek miękkich? Poza tym pola płucne bez widocznych zmian miąższowych. Serce podparte na przeponie, wielkością w normie rtg. Bez cech zastoju w krążeniu płucnym.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który odniesie wynik do badania klinicznego i wywiadu.
Pozdrawiam