Prośba o interpretację wyników tomografii komputerowej
spłycona fizjologiczna lordoza , zmiany wytwórcze i zwyrodnieniowe miernie nasilone, sklerotyzacja i osteofitoza, obniżona wysokośc krążka międzykręgowego l4/l5//s1, bez widocznych wypuklin proszę o pomoc w intrpretacji tego opisu tomografii

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Opis badania wskazuje na obecność dość zaawansowanych zmian o charakterze zwyrodnieniowym. Możliwe jest występowanie dolegliwości bólowych z nimi związanych. Warto skorzystać z porady rehabilitanta.