Prośba o interpretację wyników usuniętego guza piersi

Prosba o interpretacje wyników usuniętego guza piersi z dwóch fragmentów tkankowych: A. Atypical intraduductal papilloma. Atypical intraductal hyperplasia. Liczne torbielowato poszerzone przewody. Margines wolny od opisywanych zmian. Najwęższy wynosi 0,1 cm. B Fibroadenoma

Atypowy wewnątrzprzewodowy brodawczak. Atypowa wewnątrzprzewodowa hiperplazja. Zmiany nie są złośliwe. Pozdrawiam