Prośba o interpretację wyniku badania LH wykonanego w 15. dniu cyklu

Proszę o interpretacje wyniku badania wykonanego w 15 dniu cyklu: LH 15,44 Kobieta 34

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wynik może wskazywać na dzień owulacji. W celu dokładnego określenia konieczne byłoby kilkukrotne oznaczenie stężenia lub posiłkowanie się innymi badaniami lub obserwacjami prowadzonymi w trakcie cyklu.