Prośba o interpretację wyniku badania moczu u 7-letniego dziecka

Witam,proszę o interpretację wyniku badania moczu 7 letniego syna. Przejrzystość-klarowny kolor-jasno żółty glukoza-nieobecna bilirubina-nieobecna ketony-nieobecne ph-5,0 ciężar wł.-1,025 białko-ślad urobiinogen<2,0 kwas askrobinowy-obecny(++) leukocyty-0-1 erytrocyty świeże-0-1 pasma śluzu -nieliczne nabłonki płaskie-pojedyncze kryszt.szczaw.wapnia.-dość liczne. Do tego OB-18,reszta parametrów z morfologii w normie.Oczywiście zamierzam pójść do pediatry prowadzącego dziecko z tym wynikiem

Małgorzata Panek

Wyniki badania ogólnego moczu są prawidłowe.
OB również.
Liczne kryształy wapnia mogą być związane z dietą lub nadmiernym wydalaniem.
Pozdrawiam