Prośba o interpretację wyniku badania USG w 7 tygodniu ciąży

witam serdecznie, pomoglaby mi pani zinterpretowac zdjecie usg, zostalo zrobione w 7 tygodniu ciazy i bylam tak podekscytowana ze nie zauwazylam , ze z boku po lewej stronie jest cos duzego jakby drugi pecherzyk tyle ze nic tam nie ma, bardzo prosze o odpowiedz bo strasznie sie juz tym stresuje link do zdjecia: http://chomikuj.pl/anioleczka1/Galeria z gory dziekuje za odpowiedz

Milena Lubowicz

Być może to pęcherz moczowy. Ale interpretacji można dokonywać tylko w czasie badania, gdyż nawet nie wiem jak była przyłożona sonda usg.
Pozdrawiam