Prośba o interpretację wyniku histopatologicznego pęcherzyka żółciowego

Proszę o interpretację wyniku histopatologicznego pęcherzyka żółciowego. Rozpoznanie: Cholecystitis chronica. Hypertrophia polyposa mucosae cum xanthomatosi. W. chłonny: Lymphadenitis chronica. A także co ten wynik oznacza. Nie napisali nic o kamieniach. Nie rozumiem dla czego? Przecież przez nie cała ta laparoskopia.

Wszystko to konsekwencja przewlekłego zapalania najprawdopodobniej w przebiegu kamicy.

Kamienie nie są histopatologiczne badane ,ale powinny zostać opisane w części makroskopowej badania.Czasem chirurdzy przesyłają pęcherzyk - bez kamieni.
Generalnie nie ma to większego znaczenia ale powinny być coś napisane dla porządku . Pozdrawiam J. Faryna