Prośba o interpretację wyniku histopatologicznego u 22-latki

witam prosze o interpretacje wyniku histopatologicznego fragmenttarczy czesci pochwowej obejmuja strefe posrednia z cechami wirusa hpv mucosa endocervicalis endometrium in stadio secretionis incipientis
Małgorzata Panek

W wyniku badania histopatologicznego opisano, że w pobranym fragmencie występują komórki zainfekowane wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) oraz komórki części szyjkowej endometrium w początkowym stadium wydzielniczym.
Proszę skonsultować wynik badania ze swoim ginekologiem.
Pozdrawiam