Prośba o interpretację wyniku RTG klatki piersiowej u 2-latka
Wynik RTG klatki piersiowej 2 latka.Proszę o interpretacje.zarysy przepony ostre,kąty p-ż wolne,pola płucne bez zagęszczenie miąższowych,wnęki nieżytowe,sylwetka serca w normie.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Wynik nie sugeruje poważnych patologii. Jedynym problemem jest toczacy się prawdopodobnie stan zapalny okołooskrzelowy.