Prośba o określenie daty zapłodnienia

Witam zastanawiam się Kiedy mogłam zajść w ciążę miesiączki mam co około 30 dni ostatnia była 22.09 są dwa dni jak mogłam zajść 5.10 stosunek nie pełen 12.10 stosunek pełen ale dwa miesiące temu zmienił mi się termin miesiączki bo spóźniła mi się o 10 dni z powodu antybiotyu więc w jaki dzień mogłam zajść?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli Pani cykle są regularne to prawdopodobnie owulacja wstąpiła u Pani około 8.10.2013 czyli zarówno stosunek 5 jak i 12 może predysponować do ciąży.