Prośba o pomoc dietetyczną dla osoby ważącej ponad 170 kg

Potrzebuję pomocy. Ważę już powyżej 170 kg. Moje życie zaczęło być smutne. Koleżanka mi powiedziała że jak nie zrobię coś z moja waga to umrę. Nie potrafię sama po mimo wielu podejmowanych prób. Proszę o pomoc...Gdzie mogę zwrócić się o pomoc skuteczna. Nie interesuje mnie dietetyk któremu po 5 minutach rozmowy powiem ze ja wiem lepiej i już nigdy się niespotykany. POMOCY

Witam Panią,

powinna się właśnie Pani zainteresować dietetykiem. Jedynie doświadczony i kompetentny dietetyk może Pani pomóc, ponieważ przy tak wysokiej wadze z pewnością sama Pani nie schudnie! Koleżanka miała rację - przy tak wielkiej otyłości może się to źle dla Pani skończyć. Proszę koniecznie udać się do specjalisty, który ułoży indywidualną dietę.

Widzę że jest Pani z Warszawy (tu przyjmuje pacjentów), więc najchętniej zaprosiłabym Panią na konsultację dietetyczną Przeprowadzę również wywiad żywieniowy i zdrowotny oraz na tej podstawie dobiorę indywidualny jadłospis dzięki któremu poprawi się Pani komfort życia.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

przy tak dużej wadze zalecana jest konsultacja bariatryczna, proszę umówic się z lekarzem bariatrą.

Pozdrawiam

Dzień dobry,

Może warto również udać się na konsultacje (być może leczenie ?) do psychoterapeuty, celem leczenia przyczynowego - dlaczego Pani niszczy swoje zdrowie i życie ?
W Warszawie może Pani udać się np.: do Ośrodka Rasztów lub poszukać listy certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (w internecie, specjaliści wg miejscowości).