Prośba o pomoc dla 7-letniego wnuczka, który nic nie mówi i dziwnie się zachowuje

Prosze o pomoc dla mojego 7 letniego wnuczka , który nic nie mówi i bardzo mało rozumie, zachowuje się bardzo dziwnie biega cały dzień i niczym sie nie interesuje , ma napady złości i gryzie się, ma kłopoty z wypróżnianiem się , sam nie jest w stanie pojeść bo nie może utrzymać łyżki. Syn jeżdzi z nim do poradni do Krakowa ale to nic nie daje. Czy jest jakaś nadzieja , że choć troche temu dziecku się poprawi. Syn i synowa są wykończeni sami się rozchorowali , martwię się o nich . Prosze o pomoc

Dzień dobry,

Trudno w jakikolwiek sposób odnieść się do Pani posta.
Jak rozumiem, dziecko jest pod opieką specjalistów i to ich należy pytać o diagnozę, leczenie oraz prognozę co do stanu wnuczka.

Witam. Rozumiem Pana przejęcie. Pytanie, które Pan zadał należy kierować do specjalistów, którzy diagnozują i leczą wnuka. Nie da się przecież postawić diagnozy przez internet. Na szczęście w Krakowie jest dużo dobrych, doświadczonych profesjonalistów. Polecam między innymi Krakowski Ośrodek Terapii. Pozdrawiam