Prośba o poradę w przypadku nerwicy

Ja już zaczynam tracić sile na wszystko... Niech ktoś z państwa poda mi jakąś chociaż jedna rade na moja nerwice. Zaczęła się w Styczniu: zwolnienie z pracy, egzaminy zaoczne i z prawa jazdy, 3 członków rodziny umarło w przeciągu pól roku, dużo chorowałam, Psycholog nie pomaga.

Witam, przede wszystkim czy Pani rzeczywiście cierpi na nerwicę?Okoliczności o których Pani pisze raczej sugerowałyby depresję. Tak czy siak, optymalnym wariantem przynajmniej na początek jest leczenie dwutorowe, farmakoterapia potrafi znacznie zniwelować objawy w ciągu 2 -3 miesięcy a równoczesna psychoterapia pozwala zrozumieć przyczyny problemu i wprowadzić i utrwalić zmiany w zachowaniu na przyszłość.Pozdrawiam