Prośba o przetłumaczenie wyniku rozpoznania histopatologicznego

ROZPOZNANIE HISTOPATOLOGICZNE Fibrohisticytoma cutaneum. Excisio completa. Immunoekspresja: VIM( ), CD68( ), CD34(-), S-100(-), Melan A(-). Odczyn proliferacyjny (Ki 67) - śladowo niski. Prosze o przetłumaczenie tego, mąż dziś dostał taki wynik.

Witam. Opis wskazuje na zmianę o charakterze łagodnym, wyciętą w całości. Tak czy inaczej proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym