Prośba o skomentowanie wyników RTG kręgosłupa
Proszę o konsultacje,Wyrównanie fizjologiczne lordozy szyjnej,dyskretnie obniżenie wysokości kręgów C5/C6,trzony kręgów z cechami przebudowy tłuszczowej oraz z obecnością osteofitozy na krawędziach o największym nasileniu w trzonach c5/c6.Tarcze międzykręgowe o nieznacznie obniżonej intensywności sygnałów( cechy dehydratacji),o zmiejszonej wysokości na odcinku od c4/c5 doc6/c7, c3 c4 cwypuklina tarczy międzkręgowych.,modelująca worek oponowy.

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Zmiany opisywane w badaniu mają charakter zwyrodnieniowy oraz przeciążeniowy. Zabieg operacyjny w tej sytuacji najprawdopodobniej może okazać się koniecznością. Proponuję kontakt z neurochirurgiem.