Proszę o analizę badania 6-letniego dziecka

Proszę o analizę badania. Dziecko 6 lat. Dziecku po urodzinach coś zaszkodziło bo zaraz w nocy poczuł się słabo a następnego dnia już wymiotował. Przez 3 dni prawie nic nie zjadł. Potem już mu przeszło. Po 5 dniach od tego faktu zostały zrobione badania, które mnie trochę niepokoją. Może jeszcze się zregenerował organizm. neutrocyty (neu) - 26,1% (norma 40-60) limfocyty - 57,09% (norma 35-55) monocyty 14,07% (norma 3-9,9) eozynocyty (eos%) 0,6% (norma 1-5) eozynocyty 0,04 10 9/l (norma 0,1-0,6) Mikroskopowa ocena rozmazu krwi : neutrocyty o jądrze podzielonym 32% (norma 40-70) Limfocyty 55% (norma 20-45) Czy mam się czegoś obawiać?

Szanowna Pani, wyniki mogą wskazywać na infekcję wirusową. Bez obaw. Serdecznie pozdrawiam