Proszę o analizę wyników badania krwi
Witam. Robiłem badanie krwi i mam następujące wyniki. Podwyższone krwinki czerwone, żelazo, cholesterol, trójglicery, kwas moczowy wszystko nieznacznie ponad normę. Najbardziej niepokojący jest Alat 65 i Aspat 115. Dodam ze wynik USG jamy brzusznej wyszlo prawidłowo! ! A dalsze wyniki Ggtp i bilirubina w normie. Czy to marskość wątroby czy moze coś innego np. Toksyczne uszkodzenie?? Proszę o odpowiedź pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Szanowny Panie, wyniki stanowczo nie wskazują na marskość wątroby, jednakże zalecam wizytę u lekarza pierwszego kontaktu. Serdecznie pozdrawiam