Proszę o analizę wyników cholesterolu u 22-latki

Witam. Proszę o interpretacje wyników. Cholesterol całkowity(jedn.SI) 4,9 mmol/l , cholesterol całkowity (jedn. trad.) 189mg/dl, HDL(jedn. SI) 2,11 mmol/l, HDL(jedn. trad.) 81,57 mg/dl, Nie-HDL (jedn. trad.) 107,4 mg/dl, cholesterol LDL (jedn. SI) 2,11 mmol/l, cholesterol LDL(jedn.trad.) 89 mg/dl, Triglicerydy (jedn. SI) 1,1 mmol/l, triglicerydy(jedn.trad) 97 mg/dl, bilurbina całkowita 4,16 umol/l , ALT 26 u/l, AST 23 u/l, fostfataza alkaincZna 49u/l, GGTP(s) 17 u/l. Z góry dziękuje za odpowiedz

Lek. Bartosz Domagała

Cholesterol ma Pani w normie. Jeśli nie ma pani dodatkowych czynników ryzyka choroby sercowo-naczyniowego naczyniowej nie ma powodów do kbaw