Proszę o informację co oznacza wynik badania histopatologicznego

Dzień dobry, Proszę o informacje co oznacza wynik badania histopatologicznego: Makroskopowo: 1. Fragment tkankowy o wymiarach 1,5 x 0,7cm. 2. Fragment tkankowy o wymiarach 0,2 x 0,5cm. 3. Fragment tkankowy o wymiarach 1,5 x 0,8cm. Mikroskopowo: 1. W nadesłanym materiale fragment skóry z obrazem Naevus compositus. Zmiana usunięta w graniach tkanek zdrowych. 2. W nadesłanym materiale fragment skóry z obrazem Naevtis compositus. Zmiana usunięta w graniach tkanek zdrowych. 3. W dokrojeniu Głównie to nie wiem o co chodzi z tym "w dokrojeniu". Nie mam więcej informacji.

Szanowny Panie, jest to zmiana barwnikowa łagodna. Dokrojenie jest terminem patomorfologicznym i oznacza dokrojenie preparatu. Pozdrawiam