Proszę o interpretację badań przy powiększonych węzłach chłonnych

Witam, od 2012 roku mam powiększony węzeł chłonny na szyi. Wynik usg z 2013: w badaniu uwidoczniono typowo położony, dwupłatowy gruczoł tarczowy. Płat prawy: 42x14x13mm, objętość 4ml. Płat lewy: 40x14x12mm, objętość 3,5 ml. Grubość cieśni 3mm. Echogeniczność miąszu prawidłowa, jednorodna, unaczynienie prawidłowe. Zmian ogniskowych litych i torbielowatych nie stwierdzono. Ślinianki przyuszne i podżuchwowe obustronnie prawidłowej wielkości, bez zmian patologicznych. W okolicy śliniaki podżuchwowej po prawej stronie widoczny odczynowy węzeł chłonny o wym: 21x11 mm. Podobny węzeł chłonny widoczny w okolicy rozwidlenia tętnicy szyjnej wspólnej, posiada wymiary 16x7mm. Węzły chłonne w okolicy wielkich naczyń szyjnych o średnicy do 12mm. Badanie z 25.02.2017 gruczoł tarczowy niepowiększony: płat prawy o wymiarach około 39x13x14mm ok. 4ml, lewy płat około 35x16x10mm ok. 3ml, grubość 3mm. Echogeniczność miąższu jednorodna. Zmian ogniskowych nie uwidoczniono. Wzdłuż wielkich naczyń szyi nie uwidoczniono węzłów chłonnych o nieprawidłowej echostrukturze. W rzucie guzka wyczuwalnego poniżej prawego kąta żuchwy znajduje się węzeł chłonny o wymiarach około 14x5-6 mm bez cech podejrzanych, zaznaczona hiperechogeniczna wnęka. Proszę o informację czy mam się obawiać. I gdzie mogę się zgłosić. Do tej pory nie udało mi się uzyskać informacji co mam zrobić z tą zmianą.

Szanowna Pani, wynik nie sugeruje, aby miał się rozwijać u Pani proces nowotworowy. Najlepiej będzie jak powtórzy Pani badanie i z wynikiem uda się do lekarza rodzinnego.