Proszę o interpretację badania EEG 23-latki

Interpretacja wyniki badań EEG Opis badania: Czynność podstawowa w odprowadzeniach skroniowo-politycznych jest asymetryczna i okresowo asynchroniczna: po stronie prawej składa się z niskonapieciowych tak alfa 11c/s, po stronie lewej rytm alfa 11 c/s widoczny jedynie okresowo, przez większą część zapisu rejestruje się srednionapieciowa czynność theta 6-7 c/s. RZ niewidoczna. W obu okolicach ciemieniowo-potylicznych rejestruje się fale theta o zaostrzonych wierzcholkach o wyższej od tla amplitudzie początkowo w sposób ciągły, od 4 minuty badania napadowo . W czasie HV ogniskowe spowolnienie czynności w postaci fali theta 4 c/s w lewej okolicy czolowo-skroniowej, ponadto w czasie HV i FS oraz po próbach aktywacyjnych napadowe grupy fal ostrych theta obustronnie w okolicach czolowo-ciemiowo-skroniowych z tendencją do uogolniania się. Należy zgłosić się z tym do neurologa? Czy jest to dobry wynik?

Szanowna Pani niestety nie pomogę w interpretacji. Wynik powinien przeanalizować specjalista