Proszę o interpretację badania mammograficznego u 68-latki

Witam proszę o interpretację wyniku badania mammograficznego. Piersi o budowie tłuszczowej (ACR A).W KGZ PP widoczny jest nieregularny obszar wysokiej gęstości owalnego kształtu o wymiarach 31×20 mm z widocznymi projekcji skośno- bocznej licznymi spikularnymi wypustkami z pociąganiem i pogrubieniem skóry powyżej tej okolicy, w jego obrębie widoczne są luźno ułożone punktowe mikrozwapnienia i pojedyńcze makrozwapnienie. Wypustki i zmiany sięgają ściany klatki piersiowej i zdają się pociągać powięź piersiową. Pierś lewa bez zmian w obrazie radiologicznym. Doły pachowe wolne. BI-RADS 5.

Szanowna Pani, zacytuję "BI-RADS 5: badanie, w którym stwierdzono obecność zmiany wysoce podejrzanej o proces nowotworowy, ryzyko złośliwości większe niż 95%, wskazane wykonanie biopsji gruboigłowej w trybie pilnym. Wynik ujemny badania histopatologicznego nie wyklucza złośliwego charakteru zmiany i nie zwalnia z wykonania dodatkowej diagnostyki i/lub biopsji chirurgicznej." (https://www.braster.eu/pl/system-braster/profilaktyka/artykuly/skala-birads)