Proszę o interpretację badania RTG klatki piersiowej
Serce z przewaga lewej komory. Aorta piersiowa nieco wydłużona. Wnęki szersze naczyniowe. Nieliczne drobne guzki/zwłóknienia w polu górnym prawym i pojedynczy na obwodzie pola dolnego prawego. Jamy płucne wole, Tata dostał taki opis i bardzo nie chce mówić co się dzieje..... Można coś więcej opisać.... Niepokojące są te gózki, czy to jakiś nowotwór?

MĘŻCZYZNA, 50 LAT ponad rok temu
Witam, należy wykonać TK klatki piersiowej celem dalszej diagnostyki, ponieważ na podstawie przedstawionego wyniku z poziomu portalu nie jestem w stanie niczego stwierdzić.