Proszę o interpretację opisu badania

OPIS: Wyłamanie fragmentu kostnego z tylnej krawędzi nasady bliższej kości piszczelowej o wymiarach 18/7/12mm pozostającego w loży. Zmiany obrzękowe w nasadzie bliższej kości piszczelowej. Ognisko obrzęku w kłykciu przyśrodkowym kości udowej. Niejednorodna struktura chrząstki na powierzchni rzepki. Poza tym uwidocznione struktury kostne i chrząstka stawowa zmian nie wykazują. Pęknięcie rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej. Poza tym łąkotki zmian nie wykazują. Więzadło krzyżowe przednie najpewniej o przerwanej ciągłości w okolicy przyczepu bliższego, względnie zachowanej ciągłości pojedyńczych włókien. Poza tym aparat więzadłowy zmian nie wykazuje. Ciało Hoffy z obecnością zmian obrzękowych. Zwiększona ilość płynu w jamie stawu. Zmiany obrzękowe w tkance podskórnej w okolicy stawu kolanowego. Nie stwierdza się obecności nieprawidłowych zmian w dole podkolanowym.

Szanowna Pani, niestety nie wiem jak pomóc w interpretacji, ponieważ wszystko jest wyjaśnione w opisie