Proszę o interpretację opisu badania EEG u 3,5-latki

Witam. Proszę o definicje badania. EEG wykonane po zaburzeniach napadowych po przedłużajacym się stanie drgawkowym. Cechy bio elektryczne snu wyrażone pod postacią wrzecion snu symetrycznych i synchronicznych o częstotliwości 13-14 Hz i ampl do 70 UV, fal ostrowierzcholkowych i zespołów K. Na tle rejestruja się kilkakrotnie w ciągu badania pojedyncze uogolnione wyładowania pod postacią zespół fali z fala ostra o częstotliwości 4.5 Hz i amplitudzie do 100 UV. W czasie badania rejestruja się liczne artefakty ruchowe mięśniowe i galkoruchome. Dodam że to opis 3.5 letniej dziewczynki. Będę wdzięczna za informację.

Szanowna Pani, wynik należy odnieść do stanu klinicznego, interpretacją powinien zająć się lekarz prowadzący