Proszę o interpretację prześwietlenia płuc
Witam wlasnie odebralam wynik przeswietlenia pluc i troche mnie zaniepokoil bardzo prosze o pomoc. Radiogram niesymetryczny, wneka prawa czesciowo przyslonieta. Miaazsz pluc bez zageszczen, sylwetka serca niepowiekszona, krazenie plucne wydolne, jamy oplucne wolne. Kobieta 50 lat.

KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Opis bardzo niejednoznaczny. Proszę udać się z wynikiem do lekarza kierującego na badanie. Pozdrawiam.