Proszę o interpretację rezonansu magnetycznego głowy

Mężczyzna 33 lata. Witam prosze o interpretacje rezonansu magnetycznego głowy bo odebrałem wynik i troche się boje. Układ komorowy asymetryczny w zakresie komór bocznych. Komora boczna lewa w zakresie trzonu poszerzona do około 1.5cm przy szerokości trzonu komory bocznej prawej wynoszącej 0.3cm. Ponadto cechy efektu masy z prawostronnym przesunięciem przyśrodkowej ściany lewej komory bocznej o 4-5mm. Obraz przemawia za zmianami o charakterze łagodnym najprawdopodobniej o charkaterze anomalii rozwojowej które mogą być pozbawione znaczenia klinicznego. Poza tym stwierdza się prawidłowy obraz mózgowia. Nie stwierdza się zmian ogniskowych w mózgowiu. Nie stwierdza się efektu masy. Przymózgowe przestrzenie płynowe nie poszerzone. Nie stwierdza się uchwytnych zmian w kośćcu mózgoczaszki. Ogólnie czuje się dobrze mało kiedy boli mnie głowa w dzieciństwie z tego co wiem miałem kiedyś wstrząs mózgu bo wpadłem za dzieciaka do piwnicy i straciłem przytomnośc ale nie wiem czy to w ogóle ma jakieś znaczenie. Proszę o pomoc w interpretacji wyniku.

Szanowny Panie interpretacją powinien zająć się lekarz prowadzący. Najważniejsze że nie stwierdzono zmian ogniskowych. Pozdrawiam