Proszę o interpretację TK klatki piersiowej przed i po podaniu kontrastu

Badanie TK kl. piersiowej przed i po podaniu kontrastu. Serce powiększone. Aorta piersiowa nieposzerzona. Ww.chłonne śródpiersia niepowiększone. W seg 1/2 PL widoczny guzek śr, 5 mm, W seg 6 PL widocznych kilka drobnych zwapnień śr do 2 mm. Niewielkie zmiany włókniste w seg podstawnych płatów dolnych. Poza tym pola płucne bez zmian, i części kostne kl. piersiowej bez zmian. Wątroba z cechami stłuszczenia. Bardzo proszę o poradę, czy to coś groźnego. I czy można to leczyć farmakologicznie?

Szanowna Pani, wynik powinien zinterpretować lekarz, który zlecał badanie i zna Pani przypadek kliniczny. Ja na podstawie samego wyniku nie mogę zalecić żadnego leczenia. Pozdrawiam