Proszę o interpretację TK odcinka szyjnego kręgosłupa

Prosze o pomoc co dalej mam podjac kolejne kroki i badania.OPIS TOMOGRAFU Przeglądowe badanie szyjnego odcinka kręgosłupa, wykazuje miernie nasilone osteofity tylne, uciskające worek oponowy : na poziomie C6/C7 na niekorzyść strony lewej, C5/C6 - głównie centralnie, C4/C5 - na niekorzyść strony lewej. Dokładna ocena krążków międzykręgowych - tylko w RM. Przeglądowe badanie piersiowego odcinka kręgosłupa, wykazuje śladową skoliozę esowatą, mierną osteofitozę przednią i boczną. Stan po złamaniu trzonu Th11, z wgłobieniem górnej blaszki granicznej; nie stwierdza się objawów uciskowych na tym poziomie. Szerokość kanału kręgowego i owtowów międzykręgowych jest w normie. Oxena rdzenia i krążków międzykręgowych - tylko w RM. Przeglądowe badanie lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa, wykazuje osteofit dolnej krawędzi trzonu L4 zwężający lewy otwór międzykręgowy L4/L5, oraz osteofit dolnej krawędzi trzonu L5 zwężający prawy otwór L5/S1. Podobnie, poszerzone są krążki międzykręgowe - L4/L5 na niekorzyść stroiny lewej, a L5/S1 na niekorzyść strony prawej. Szerokość kanału kręgowego jest prawidłowa, kanał krzyżowy bezzmian.

są to zmiany zwyrodnieniowe, leczenie zależy od objawów neurologicznych, proszę udać się do neurologa