Proszę o interpretację TK u 53-latka
Witam. Proszę o interpretacji TK. głowy. W istocie białej obu półkul mózgowych widoczne dyskretne zmiany hipodensyjne, najprawdopodobniej o charakterze naczyniopochodnym.

MĘŻCZYZNA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Wynik ten musi być interpretowany w odniesieniu do znajomości stanu ogólnego oraz neurologicznego pacjenta. Proszę skonsultować się z neurologiem.