Prosze o interpretacje tych wyników rtg

Prosze o interpretacje tych wyników rtg Na zdjeciu PA w polu dolnym prawym a orient. w rzucie odcinka przedniego żebra V P widoczne jest nowo uwidocznione lobularne słabo wysycone zacienienie guzkowe o wym. 23mm x 14mm. Czy to może być rak pluc?

Szanowna Pani bez jakichkolwiek informacji klinicznych nie jestem w stanie pomóc,. Proszę omówić wynik z lekarzem prowadzącym