Proszę o interpretację USG szyi

Od około 18 lat mam guza nadobojczykiem, bolący i powiększający się. 10 lat temu miałam bijopsje i tomografia komputerowa, niestety badania nic nie wykazały, dostałam termin na operację ale tak bardzo się bałam że nie poszłam na tą operacje, ciężko mi z tym normalnie funkcjonować... Wczoraj moja Pani doktor zaleciła Usg szyi: Wynik badań: U podstawy szyi po stronie prawej w miejscu zgrubienia widoczne jest lite, niejednorodne owalne ognisko dobrze odgraniczone od od otoczenia o wymiarach 46x28x34mm o obniżonej echogenicznosci z cechami przepływu wewnątrz zmiany. Proszę o opisanie co to jest, czy to coś złego i co dalej z tym zrobić. Dziękuję i pozdrawiam.

Szanowna Pani, na podstawie samego USG nie jestem w stanie określić co to jest za guz. Proszę raz jeszcze zastanowić się nad operacją. Serdecznie pozdrawiam