Proszę o interpretację USG tarczycy u 38-latki

Bardzo proszę o interpretację USG tarczycy: Cieśń 3mm, prawy płat o wym. 20x20x39mm, lewy płat o wym. 19x20x40mm. Po str lewej widoczny na pograniczu płata i cieśni płynów zbiornik 22x18mm. Obustronnie w planach tarczycy głównie centralnie i z przewagą po str lewej guzki niejednorodne o mieszanej echostrukturze po str prawej od 5mm do 9mm , po str lewej od 5mm do 10mm Poza tym miąższ tarczycy jednorodne o zachowanej echostrukturze. Węzły chłonne okolotarczycowe niepowiekszone. KOBIETA LAT 38

Szanowna Pani, wynik badania interpretuje się wraz ze stanem klinicznym pacjenta, Pani niestety tego nie podała