Proszę o interpretację USG tarczycy u 38-latki
Bardzo proszę o interpretację USG tarczycy: Cieśń 3mm, prawy płat o wym. 20x20x39mm, lewy płat o wym. 19x20x40mm. Po str lewej widoczny na pograniczu płata i cieśni płynów zbiornik 22x18mm. Obustronnie w planach tarczycy głównie centralnie i z przewagą po str lewej guzki niejednorodne o mieszanej echostrukturze po str prawej od 5mm do 9mm , po str lewej od 5mm do 10mm Poza tym miąższ tarczycy jednorodne o zachowanej echostrukturze. Węzły chłonne okolotarczycowe niepowiekszone. KOBIETA LAT 38

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani, wynik badania interpretuje się wraz ze stanem klinicznym pacjenta, Pani niestety tego nie podała