Proszę o interpretację USG tętnic szyjnych

Proszę o interpretacje wyniku badania USG tętnic szyjnych.Kompleks intima media o dość gładkiej powierzchni 1,0mm.w podziałaco 1,5 mm.Przepływy o prawidłowym kierunku i prędkościach LCCA 82 cm/sek LECA 88 cm/sek LICA 54 cm/sek RCCA 79 cm/sek RECA 91 cm/sek RICA 50 cm/sek Lewa t. kręgowa słabo widoczna o śr. 2,9 mm. nie zarejestrowałem widma przepływu. Prawa t. kręgowa o śr. 4,7 mm. przepływ dogłogowy,V max 39 cm/sek

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wynik ten powinien być interpretowany przez lekarza specjalistę który jest zaznajomiony z pozostałymi badaniami oraz stanem klinicznym pacjenta. Pozdrawiam.