Proszę o interpretację wyników badania krwi miesięcy po porodzie

Witam serdecznie dzis odebralam wyniki i troszke mnie nie pokoją . Mit% 9.40% norma (0.01-7.0) Krwinki czerwone 5.34 norma(4.00-5.00) Neurocyty 2.3 norma (2.5-7.0) Dodam ze jestem 6 msc po porodzie i mam 22 lata .

Szanowna Pani, wyniki nie budzą niepokoju, proszę wykonać kontrolną morfologię za 7-14 dni