Proszę o interpretację wyników Holtera przy uderzeniach ciśnienia i zawrotach głowy

Kobieta,l.27.Wynik holtera:47348 pobudzeń nadkomorowych,w tym pary i trojki nadkomorowe oraz liczne epizody czestoskurczòw nadkomorowych.Śr HR 93/min(min.53,maks.162).W ciągu ostatnich kilku dni mam "uderzenia" ciśnienia do głowy oraz zawroty głowy.Bede wdzięczna za opinię.

Szanowna Pani, należy znaleźć przyczynę częstoskurczu nadkomorowego, ponieważ wynik jest nieprawidłowy. Proszę udać się do kardiologa