Proszę o interpretację wyników kontrolnych RTG

W rzucie obojczyka tuż poniżej prawego żebra widoczna struktura o dobrym wysycenie średnicy około 4mm mogąca odpowiadać wysepce kostnej bądź zmianie ogniskowej w miąższu płucnym. Pozostały widoczny miąższ płucny bez świeżych zmian ogniskowych. Zachyłki przeponowy żebrowe wolne. Proszę o odpowiedz co dalej po takich wynikach kontrolnych rtg przy badaniach okresowych

Szanowny Panie, myślę że w tym przypadku należy wykonać TK klatki piersiowej. Serdecznie pozdrawiam