Proszę o interpretację wyników syna przed wycięciem trzeciego migdała

Witam, mam pytanie odnośnie wyników syna. Za 11 dni syn ma mieć zabieg wycięcia 3 migdała. Dzis robiłam badania i niektóre wyszły podwyższone tj. erytrocyty (norma 3,9-5,0) wynik 5,45, hemoglobina (11,0-13,8g/dl) wynik 14,2, hematokryt (32-40%) wynik 41,7 oraz limfocyty (25-50%) wynik 65. Wszystkie inne wyniki sa w normie. Syn od 2 tygodni siedzi w domu, żeby nic nie złapał. Nie ma żadnych oznak choroby, ani kaszlu, kataru czy gorączki. Nie wiem czy to ma jakiś wpływ na wynik, ale syn ostatnio mało pije wody i innych płynow oraz bardzo dzisiaj się zestresował i denerwował podczas badania. Czy na podstawie takich wyników syn może podejśc do zabiegu czy takie wyniki są już przeciwskzaniem do jego wykonania. Bardzo prosze o szybką odpowiedz. Pozdrawiam

witam, według mojej opinii wyniki nie są przeciwwskazaniem, jednakże i tak decydujący głos ma lekarz prowadzący